Мазур Игорь Петрович Ирпень Мазур Игорь Петрович Ирпень

Мазур Игорь Петрович

Оцените материал
(0 голосов)

Народився 1973, Хмельниччина, Громадянство Україна Україна, Псевдонім Тополя, Діяльність офіцер ЗСУ в зоні АТО, Відомий український громадський, політичниий та військовий діяч
Alma mater Черкаський Національний університет ім. Богдана Хмельницького, Київський Національний Університет ім.Тараса Шевченка
Посада голова Київської обласної організації УНА-УНСО


Партія УНА-УНСО
Конфесія УПЦ Київський Патріархат

Нагороди
Орден «За мужність» ІІІ ступеня
Орден Вахтанга Горгасала III ступеня
медаль "За жертовність і любов до України", медаль " За оборону Маріуполя"
Мазур Ігор Петрович (псевдо — Тополя; * 1973, Хмельницька область) — член Проводу УНА-УНСО, голова Київської організації партії з 1997 року, голова Політради УНА-УНСО з листопада 2011 року. Під час Помаранчевої революції - один з керівників охорони наметового містечка на Майдані Незалежності, учасник автопробігу "Поїзд Дружби" в Крим і на Донбас в грудні 2004 року.

Керівник "Правого Сектора" Київщини і начальник штабу 24 Сотні Самооборони Майдану під час Революції Гідності. З травня 2014 в зоні АТО. З квітня 2015 року офіцер Збройних Сил України - командир роти розвідувального батальйону в Секторі "М".

Закінчив Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького (2005 р.), фах — вчитель історії. Закінчив Інститут післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (2011), фах — правознавець

Активіст УНА-УНСО з 1992 року. Православний, Лицар Ордену Архистратига Михаїла УПЦ (КП), член Управи Ставропігійного Братства ім. Ярослава Мудрого

2001 — був заарештований і відбув 3 роки ув'язнення за участь у бійці з міліцією під Адміністрацією Президента в ході акції «Україна без Кучми» 9 березня 2001 року.

Одружений вдруге. Має доньку Олю (1997) від першого шлюбу та синів Ярослава (2009) і Мирослава (2012) — від другого.

Цікавинки
В документальному фільмі Георгія Гонгадзе «Тіні війни» (1993 р.) про грузино-абхазький конфлікт неодноразово з'являється на екрані разом з іншими вояками-унсовцями, що воювали в Абхазії.
Документальний фільм «Обличчя протесту» (2002 р.) про акцію «Україна без Кучми» починається з інтерв'ю з Ігорем Мазуром під час його перебування у Лук'янівському СІЗО № 13.
Голова "Фан-клубу «Україна», що пропагує перемоги українців у військовій справі , науці, спорті та інших напрямках. Клуб створений в 1998 році напередодні футбольної баталії Україна-Росія .

Нагороди
Орден «За мужність» 3-го ступеня від Президента В. Ющенка указом від 18.01.07
Орден Вахтанга Горгасалі 3-го ступеня (Грузія) від Президента Е. Шеварднадзе указом від 15.11.93
«Пустельний хрест» (вища нагорода УНА-УНСО) від Головного Командира УНСО Ю. Шухевича указом від 14.12.08
Медаль "За жертовність і любов до України" від Патріарха Філарета (2015 р.)
Медаль "За оборону Маріуполя" від командуючого ОК "Південь" генерала Сиротенка (2015 р.)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Дополнительная информация

  • Год рождения: 01.01.1980 г.р.
  • Партия: безпартийный
  • Деятельность: Командир розвідувальної роти 131 окремого розвідувального батальону
  • Образование: Высшее
  • Место проживания: Ирпень
Прочитано 8662 раз