Мэр Ирпеня

Мэр Ирпеня - КарплюкКАРПЛЮК Владимир Андреевич

12 мая 1981 года, родом из Винницкой области.

Успешно закончил Национальную академию государственной налоговой службы Украины. Возглавлял Студенческий парламент. Учился в аспирантуре и преподавал в академии, был методистом отдела воспитательной работы этого учреждения. Юрист и экономист.

Активно проявил себя в общественной жизни, начиная с 2000 года. Был заместителем председателя Всеукраинской общественной организации "Молодежь за налоговые реформы", а с 2005 года - руководитель Управления развития молодежной политики политической партии "Третья сила", член Молодежного совета при Киевоблгосадминистрации и Общественного совета города Ирпеня, председатель совета молодежных общественных организаций Буча. Параллельно с этим работал помощником народного депутата Украины.

2007 основал собственный бизнес.

2010 инициировал создание Всеукраинской общественной организации "Новые лица".

2010 - 2011 гг. Работал заместителем Бучанского городского головы по экономическим вопросам.

С 2012 года - председатель политической партии "Новые лица".

Женат, воспитывает двух сыновей.

МАТЕРИАЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ
Мэра города Ирпень (Киевская область) Владимир Карплюк в неполной декларации о доходах указал, что у него в собственности 67 квартир.

Как пишет на своей официальной странице в социальной сети Facebook Гражданское движение "Чесно", такой показатель является абсолютным рекордом.

"Наш рекордсмен - мэр города Ирпень Владимир Карплюк, в неполной декларации которого за 2013 год - 67 (шестьдесят семь!) Квартир. Больше мы (пока) не видели ни у одного другого политика", - отмечается в сообщении.

Также подчеркивается, что в 2010 году Карплюк баллотировался в мэры Ирпеня при поддержке скандального регионала-ректора Петра Мельника, а сейчас возглавляет партию "Новые лица", билборды с рекламой которой обильно украшают улицы Киева.

Новости по тегу мэр Ирпеня, Карплюк

Отчет о проделанной работы за 10 дней 


КАРПЛЮК Володимир Андрійович

12 травня 1981 року народження, родом з Вінничини.

Успішно закінчив Національну академію державної податкової служби України. Очолював Студентський парламент. Навчався в аспірантурі та викладав в академії, був методистом відділу виховної роботи цього закладу. Юрист і економіст.

Активно проявив себе у громадському житті, починаючи з 2000 року. Був заступником голови Всеукраїнської громадської організації "Молодь за податкові реформи", а з 2005 року - керівник Управління розвитку молодіжної політики політичної партії "Третя сила", член Молодіжної ради при Київоблдержадміністрації та Громадської ради міста Ірпеня, голова ради молодіжних громадських організацій м.Буча. Паралельно із цим працював помічником народного депутата України.

2007 року започаткував власний бізнес.

2010 року ініціював створення Всеукраїнської громадської організації "Нові обличчя".

2010 - 2011 рр. працював заступником Бучанського міського голови з економічних питань.

З 2012 року - голова політичної партії "Нові обличчя".

Одружений, виховує двох синів.

Звернення к голові:

от 14.12.2015р. Чекаємо на відповідь

Письмо Карплюку Письмо Карплюку 2


BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Комментарии   

0 #21 iрина 03.04.2018 14:23
Добрий день. Недавно проживаю у мicтi i бачу. що адмiнicтрацiя робить багато для благоустрою. але проблем ще багато. Маю пропозицiю : зобовязати пiдприємцiв мiста проводити роботи по благоустрою територii бiля свого офicу.магазину .тощо. А саме засаджувати клумби квiтами та iншими рослинами. Таким чином мicто швидше змiнться на краще.
А також Прошу адмiнiстрацiю заборонити агресивне транслювання реклами в центрi мiста магазинами ЕЛЬДОРАДО, ЧЕРВОНИЙ МАРКЕТ та PROSTOR . Гучна реклама заважає вiлпочивати на площi i ще бiльше жителям сусiднiх будинкiв. Дякую за увагу)
Цитировать
0 #22 Олена 27.05.2018 11:39
Шановний Володимире Андрійовичу! Дякуємо за все що ви та ваша команда робите для благоустрію міста!
Дуже стильно, красиво і сучасно, результат надихає жителів в надії на краще життя в країні в цілому. Але на всьому фоні ,, ложкою дьогтю ,, виглядає єдиний в місті підземний перехід. Можливо є якісь плани по його реконструкції і ще не підійшла його черга ... А поки що, чи можливо просто вимити перехід, в такому вигляді, як він виглядає зараз - він псує все враження від шикарний бульвару в центріміста . Споді ваюсь на ваше сприяння , і звичайно ж розумію, що це питання не Вашого рівня, до кого ж тоді потрібно звернутися ....
Цитировать
0 #23 Джулія 25.06.2018 12:52
Шановний Володимир Андрійович! Дуже вдячні за всі роботи що ви здійснюєте для благоустрою і процвітання нашого гарного міста. Дійсно приємно що в нас таке гарне місто стає. Зрозуміло що дуже багато роботи у вас і все важко охопити, але є дуже важливе питання майбутнього наші дітки.Віримо в те що в нас в місті будуть нові садочки та школи, але на сьогоднішній день їх мало дуже. Але ще більш гірко від того що й ті шо є легко кажучи переповнені та застарілі. Будь ласка допоможіть садочку ``Віночок`` N 5. Можна хоч пару гірок в садочок, хоч одну гойдалку, а них дуже старі в критичному стані. Дайте діткам можливісь гратися в садочку безпечно і з задоволенням. Дякуєм!!!
Цитировать
+1 #24 Михаил Корсанов 12.10.2018 00:43
А нельзя ли договориться с банками (прежде всего с Приват), чтобы банкоматы по всему городу были, а не только в центре? А то неудобно гонять все время в центр, чтобы снять деньги.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить