Комісія з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення:
- Калічка Артем Андрійович («Батьківщина») – голова комісії
- Маркушин Олександр Григорович («Нові обличчя»)
- Страховський Андрій Андрійович («Нові обличчя»)
- Попсуй Анастасія Вікторівна («Нові обличчя»)
- Плешко Максим Валерійович («Нові обличчя»)
- Кобринець Аркадій Володимирович (БПП)
- Олійник Олексій Володимирович («Нові обличчя»)
Комісія земельних відносин, лісових та природоохоронних питань:
- Король Петро Петрович (УКРОП) – голова комісії
- Кухалейшвілі Лаврентій Юрійович («Свобода»)
- Бурчак Олександр Володимирович («Нові обличчя»)
- Ковальчук Ярослав Олексійович («Батьківщина»)
- Лехман Іван Ласлович (Партія захисників Вітчизни)
Комісія з питань архітектури та капітального будівництва
- Карпенко Богдан Валерійович («Нові обличчя») – голова комісії
- Куценко Святослав Вікторович («Нові обличчя»)
- Нелюбін Віталій Леонідович (УКРОП)
- Слюсаренко Богдан Олександрович («Нові обличчя»)
- Олійнич Ольга Романівна (Солідарність жінок України)
Комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення
- Пікулик Василь Серафимович (УКРОП) – голова комісії
- Панасюк Ігор Валерійович (Партія захисників Вітчизни )
- Пащинський Олександр Сергійович («Нові обличчя»)
- Мельничук Богдан Омелянович («Свобода»)
- Скрипник Сергій Федорович («Нові обличчя»)
Комісія з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності правопорядку та ЗМІ
- Севастьянова Олена Вікторівна (Солідарність жінок України)
- Оверко Ігор Іванович («Нові обличчя»)
- Шевченко Марія Ігорівна (БПП)
- Лобода Наталія Василівна («Нові обличчя»)
- Молчанов Володимир Володимирович («Батьківщина»)
Комісія з питань соціального захисту населення, медицини, материнства, дитинства та наслідків аварії на ЧАЕС
- Бідула Людмила Миколаївна (Солідарність жінок України) – голова комісії
- Миронюк Юрій Миколайович (БПП)
- Чайка Григорій Григорович («Свобода»)
Комісія з питань освіти, науки, молоді, спорту, фізичної культури
- Смолянчук Наталія Вікторівна (УКРОП) – голова комісії
- Захлюпаний Володимир Миколайович (БПП)
- Глиняний Сергій Миколайович («Свобода»)
- Вишняков Ігор Анатолійович («Нові обличчя»)
- Ковтун Ігор Володимирович (БПП)