Погода: 14°C

Неділя, 08 листопада 2015 18:57 Прочитано 10788 разів

Вишняков Ігор Анатолійович

  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Media
Rate this item
(1 голос)
Вишняков Ігор Анатолійович

Вишняков Ігор Анатолійович (30 квітня 1968, м. Ачинськ, Красноярський край) 

Народився 30 квітня 1968 року в місті Ачинськ.

Освіта
У 1987 році закінчив Ірпінський індустріальний технікум за спеціальністю "технолог". 1991-1996 - навчався у Київському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю "комунальне будівництво та господарство" 1998-2002 - другу вищу освіту отримав в Українському фінансовому інституті менеджменту і бізнесу (фах "будівельник-управлінець")

Media

Кар’єра
З 1987 по 1989 рік служив в армії, в Кремлівському вартовому полку
З 1989 по 1997 рік - інженер в будівельних компаніях
З 2003 - співзасновник і заступник директора компанії "Облбудінвест"
З 2006 - засновник корпорації "Гарант-Житло"
З 2009 активно займається громадською діяльністю
У жовтні 2012 - обраний депутатом міської ради Ірпеня від партії "Діти війни" за округом №7, член комісії з питань архітектури і будівництва
З грудня 2013 по лютий 2014 року - секретар міської ради Ірпеня

3 2015 р. депутат 7 скликання в м.Ірпінь


Погляди
Розвиток Ірпеня
"Варто створити єдине інвестиційне вікно з виділенням персональних менеджерів для великих стратегічних інвесторів. Вони супроводжуватимуть проекти від ідеї до повної реалізації, забезпечуючи їм режим якнайбільшого сприяння у міській владі, а де потрібно — комунікацію з бюрократичною машиною вищого рівня. Звичайно, такий підхід потребуватиме додаткового навчання міських чиновників, можливо, створення нового управління. Але це виправдані витрати.
Ще один напрям роботи — створення вже готових укомплектованих «під ключ» проектів інвестування у місто. Може йтися і про будівництво соціальних об’єктів, і про реконструкцію доріг, зведення торгових площ. Перспективний напрям — створення індустріальних парків (територій для розвитку інноваційних технологій), які згодом можуть впроваджуватися у виробництво. Ми могли б використовувати кластерний принцип зведення таких містечок, створення максимально сприятливих умов для роботи софтверних компаній — від житла для співробітників до робочих місць і території для відпочинку, розвитку і навчання" 

Будівельний ринок
"Крупный застройщик, который осуществляет комплексную застройку, как правило, создает собственную систему водопроводов, газопроводов, тянет новые линии электропередач, бурит скважины, устанавливает электроподстанции. Причем сначала прокладывает все эти сети, и только потом начинает строительство. Это своего рода гарантия, что дома будут построены — ведь инвестор вложил столько денег в инженерию. Другое дело застройщик-"однодневка": низкая себестоимость жилья не позволяет ему обеспечить инфраструктуру и качественные сети. А те мощности, которые ему нужны в результате заселения большого количества людей, город ему не обеспечит" 

Громадська діяльність
Через громадську організацію "7 округ" опікується навчальними, медичними закладами, спортивними школами
Організатор регіональних турнірів із настільного тенісу та футболу [4]
Надає допомогу малозабезпеченим та сім'ям із дітьми

Нагороди
У 2013 р. нагороджений орденом Св. Миколи благодійної організації Всеукраїнський фонд сприяння міжнародному спілкуванню «Українське Народне Посольство» для вшанування благодійників (спонсорів, меценатів), які наслідують приклад Святого Миколи Чудотворця. Також нагороджений почесною грамотою Асоціації міст України.

Сім’я
Одружений. Має трьох синів та доньку.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 10788 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту