Погода: 8°C

П'ятниця, 04 грудня 2020 15:00 Прочитано 1123 разів

Кобринець Аркадій Володимирович

Автор

Депутат Бучанської міської ради від партії «Нові обличчя» - Кобринець Аркадій Володимирович. 

Дата та місце народження 

Народився Кобринець Аркадій Володимирович 16 листопада 1979 року в Білорусі.

Сімейний стан

Одружений. Дружина –  Алієва Аліна, громадянка Росії, дочка бізнесмена Вагіфа Алієва, який входить в десятку найбільших підприємців, котрі заробляють на здачі будинків у оренду.

Освіта 

Вища. Торговельний технікум.

Академія праці та соціальних відносин професійних спілок України.

Політична кар’єра

Встиг попрацювати з різними політичними силами. Зокрема, почав політичну кар’єру з 2002 року, ставши помічником-консультантом депутатів Ігоря Єремеєва та Сергія Павленка. З 2010 року і по сьогодні депутат Ірпінської міської ради від партії “Блок Петра Порошенка”. Як зазначає Ring, був зареєстрованим помічником депутата Миколи Тищенка, проте в офіційних джерела така інформація не повідомлялася. 

Позиціонує себе як громадський активіст, але не володіє визначними досягненнями ні в громадській, ні в політичній сфері. Голосував Кобринець в унісон з партією “Нові обличчя”. Поки що піарить себе без прив’язки до будь-якої з партій. Це говорить про нього як про “політичного пристосуванця”, який діятиме в інтересах тієї політичної сили, яка запропонує йому найвигідніші умови.  

Kobrin

Зв’язки

Після того як переїхав на Київщину з Донбасу влаштувався на роботу в Бучанський склотарний завод, де і познайомився з екс-дружиною. Того ж року вступив до партії, яку очолював Володимир Литвин. У 2006 році став довіреною особою свого тогочасного тестя Володимира Рибальченка. Після поразки на виборах почав займатися підприємницькою діяльністю.

Також, є заступником директора скандального товариства з обмежувальною відповідальністю «Ковчег», яке надає послуги оренди, купівлі та продажу нерухомості. 

На початку весни 2020 року стало відомо, що Кобринець має намір балотуватись на майбутніх місцевих виборах як кандидат на крісло очільника Бучі. Журналісти зазначали, що до його виборчого штабу увійдуть депутат Бучанської міської ради Олександр Таможній, колишній секретар Ірпінської міської ради Юрій Денисенко та піарник партії “Нові обличчя” Петро Щербина. Щербина розмістив матеріали з результатами опитування, де вказав про високі шанси Кобринця на перемогу, хоча сам Аркадій не є впізнаваною особою в Приірпінні.  

Прочитано 1123 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту