Погода: 21°C

Вівторок, 05 січня 2021 14:46 Прочитано 3311 разів

Драпей Анатолій Михайлович

Автор

Драпей Анатолій Михайлович – 17 березня 1962 року народження, голова Горенської сільської ради (обраний у 2010 році), йде від партії “Європейська Солідарність”. Серед місць праці – ТОВ “Легеартіс”, ТОВ “Стілхауз”, НВО “Будпродресурс Київ” 

Місцеві медіа пов’язують його з ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком, а також зауважують, що у квітні він виписував працівникам селищної ради премії у розмірі мільйон гривень. Горенчани надсилали колективний лист-звернення до “Електронної книги скарг України” на Драпея, бо переконані, що за зачиненими дверима він роздає коштовну землю.

За даними його декларації, за 2019 рік Драпей заробив 496 628 гривень зарплати. Тримає готівкою 110 тис. гривень та 115 тис. доларів США, ще позичив 235 тис. доларів у Богдана Можарського. Має два коштовні годинники марок Vincent Benard та Breguet, та дві рушниці марок Benelli та Blaser. З нерухомості: 4 земельні ділянки сукупною площею у 0,6 га та будинок 80,5 кв.м у Горенці.

Прочитано 3311 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту