Погода: 2°C

Лідери думок пишуть у Facebook

Працюємо над тим, щоб багатостраждальна КНС на Синергіі все ж була збудована! Європейська Солідарність Європейська…

Працюємо над тим, щоб багатостраждальна КНС на Синергіі все ж була збудована! Європейська Солідарність Європейська Солідарність Ірпінська ОТГЕкологічний десант. До Ірпеня приїхали представники Державної екологічної інспекції Столичного округу аби оцінити масштаби лиха, яке відбувається на тлі інтенси...вної забудови. Зокрема, екологи разом із громадою та представниками влади оглянули місця забруднення нечистотами. Якого результату чекати від такого візиту, знає Оксана Мусенко.

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» працює 24\7 й немає можливості піти на карантин, для того, щоб в…

Комунальне підприємство «Ірпіньводоканал» працює 24\7 й немає можливості піти на карантин, для того, щоб в кожній оселі цілодобово була вода, оскільки зараз це важливо як ніколи. Для нас дуже необхідна ваша підтримка у вигляді своєчасної оплати за надані послуги. Звертаємося до всіх, хто має можливість платити за комунальні послуги через онлайн сервіси, допомогти таким чином здійснити оплату людям літнього віку: родичам, сусідам або знайомим. Здійснюйте онлайн-платежі за посл...уги водопостачання та водовідведення через сервіси Приват 24, Ощад 24, iPay, Portmone або на нашому офіційному сайті: www.my.vodokanal-irpen.com.ua в онлайн – сервісі «Особистий кабінет» Дякуємо за вашу підтримку! Будьте здорові! #залишайтесьвдома
Всі новини публікуються на FB сторінках
Портал Ирпеня, сайт Ирпеня
Портал Бучи, Новости Бучи, Новини Бучі
Портал Гостомеля, новини Гостомеля, Новости Гостомеля
Портал Коцюбинского, Новости Коцюбинского
Портал Ворзеля, Новости Ворзеля, Новини Ворзеля

Колонка редактора

"Портал Ірпеня", або "Інформаційний портал", розширює географію за межі Бучанського району. 
Я запрошую активістів та політиків до співпраці, а в розділи-міста шукаємо редакторів.
Запрошуємо і публічних осіб для співпраці та створення особистих блогів та інформ. підтримку.
Я хочу створити майданчик для різних думок та новин без політичного фарбування.
Як інновація запускаємо механізм "скарг на новину"
З Повагою Костянтин Хафізов

Герб Гостомеля

Портал Ірпеня - портал Ирпеня, сайт Ірпеня, сайт Ирпеня, новости Ирпеня, новини Ірпеня, Бучи, Гостомель, Ворзеля, Коцюбинского

В Ірпені знищують парк “Курган” та розпочинають будівництво власних будинків.

Опубліковано Події

Правоохоронці Бучанського районного управління поліції оголосили про підозру трьом особам у наданні неправомірної вигоди

Опубліковано Події

Громадській діяч Людмила Першин опублікувала відео на своїй сторінці ФБ, де видно, що ціла родина привезла сміття у причепі авто ВАЗ гос номером "020-72 КВ" та викидало його на узбіччя по вул. Західні. Більше у статті

Опубліковано Беззаконня
Тєгі статті

Громадські слухання на тему «Планування розвитку території колишнього табору «Восток» відбудуться в м. Ірпінь 24 квітня з 15 .00 до 17.00 на поляні напроти будинку що по провулку Глінки 3

Опубліковано Події
Тєгі статті

Велодоріжка вздовж вулиці Чорнобильської буде двосторонньою.

Опубліковано Події

Запрошуємо на навчання до Університету ДФС України за освітньо-професійними програмами: «Фінансові розслідування», «Митна безпека», «Правоохоронна діяльність»!

Опубліковано Реклама

Інженер технагляду підписав акт приймання виконаних робіт із ремонту вулиці у м. Ірпінь, після чого підряднику перерахували понад 2,7 млн грн бюджетних коштів за роботу, яка не була виконана.

Опубліковано Події

Цьогоріч одним з учасників «Обріїв майбутнього» став Антон Черевичний. Загалом 10 дівчат та 10 хлопців стали учасниками цього проєкту – філософського семінару для підлітків 14-16 років, який втілюють Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ.

Опубліковано Події

Стартувала реєстрація на традиційні велозмагання “Київська сотка” 2021. Змагання проходять на Київщині з 2014 року, щорічно.

Опубліковано Події

Енергокомпанія повідомила графік відключень світла на території Ірпінської громади

Опубліковано Оголошення
Сторінка 1 із 113

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту