Погода: 6°C

Олена Кутовенко

Олена Кутовенко

Викладач, журналіст "Інформаційного портала"

13 квітня Наталя Плигун на своїй сторінці у ФБ попросила журналістів та небайдужих про допомогу.

Зранку 13 квітня у різних ірпінських групах ФБ з’явилися перепости повідомлення Яни Біховець  про те, що на території парку Покровського рубають здорові сосни.

Зінаїда Дмитрівна Марченко, 1927 року народження, ветеран та учасник Великої Вітчизняної війни, має статус постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 категорія) - мешканка Ірпеня, яка належить до пільгової категорії населення. У зв’язку з цим, жінка з 2008 року намагається отримати в Ірпені земельну ділянку.

У активістів та мешканців Приірпіння з приводу рішення Верховного суду України від 16.12.2015 року були оптимістичні настрої: нарешті, думала громада, припиниться незаконна вирубка лісу та дерибан землі. Підстави для цього - очевидні, адже ВС України вирішив:

29 березня Ірпінський суд скасував рішення ІМР від 2002 року, яке дозволяло використовувати землі лісового призначення під будівництво. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ активісти Приірпіння Євген Мельничук. Активіст зазначив: «На протяжении 14 лет ИМР незаконно отчуждала земли ЛИСОГОСПОДАРСКОГО назначения - порядка 1450 Га - и выдавали гос АКТЫ земель САДИБНОЙ ЗАБУДОВЫ))) Теперь данная земля вся вернется в собственность ГРОМАДЫ Ирпеня в качестве леса!!!» Також Євген Мельничук виклав відео, на якому Віктор Бархоленко, активіст з Бучі, коментує цю подію.

в Ірпінь їдуть журналісти з 5 каналу, щоб підтримати активістів Приірпіння, які борються із незаконною вирубкою лісу в цьому регіоні. Також планують поговорити з Євгеном Мельничуком, у якого на днях поліція забрала машину на штрафмайданчик, коли Євген спілкувався з людьми, які пиляли дерева по вул. Шевченка. З приводу останньої події Євген Мельничук проконсультувався з юристами, які вбачають у вчинках поліції вибіркове правосуддя та замовний мотив. Вчора Євген у своєму відеозверненні звернувся до Ірпінської поліції з власними пропозиціями до них.

Інтерв'ю з поетом, який живе в Ірпені. Наша зустріч відбулася в Ірпінському Будинку письменнників: Василь Іванович Голобородько прогулювався біля воріт, чекаючи на мене. Ще здалеку його  постать видалась мені якоюсь втомленою (обтяженою тягарем життєвих переживань і турбот?). Це враження склалося не через те, що до нашого інтерв'ю я встигла прочитати у його біографії про ті періоди, які завдали йому певних ударів.  Ні, це було перше відчуття від зустрічі з незнайомою мені людиною, хоча дещо про його творчість я знала. Перший погляд, дотик долонь при знайомстві, перші слова – і у вас виникає враження від людини, з якою ви провидете більше двох годин разом, спілкуючись.

Після сюжетів 21.02.2016 та 22.02.2016 майже чи не на всіх національних каналах України із заявами Петра Порошенка про те, що Майдан-2016 мали спробу організувати сепаратисти та люди, замовлені Кремлем, громадськість, активісти та учасники АТО різко почали висловлюватися у соціальних мережах в бік президента України та тих військових, які підтримали риторику головнокомандувача нашої держави.

Одинадцять активістів Приірпіння прийшли сьогодні на 15:00 до Ірпінського суду на слухання справи стосовно долі Ірпінського лісу.

Відповідачів з боку ІМР на суді не було. Інтереси забудовника Олександра Сінчука представляли Віталій Чернілевський та Наталя Андрійченко. Були присутніми представниця з боку Кабінету Міністрів України та прокурор прокуратури м.Ірпеня у Київській області Олексій Мясков.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту