Погода: -1°C

Четвер, 08 червня 2017 14:11 Прочитано 2380 разів

Пропали спортсмени і влада набрала людей в формі і намагається зробити з них тітушек: Олексанр Ніколаєць.

Автор

Відеоінтервью: Про маніпуляції з учасниками АТО, оцінку діяльності мера Ірпеня, проблеми ірпінських атовців та інші важливі проблеми в Ірпені розповів Порталу Ірпеня офіцер ЗСУ, один з перших добровольців з Ірпеня Олександр Ніколаєць.

Media«Самооборона ототожнюється з Майданом. Вона є і буде, доки в країні не закінчиться війна», – так вважає офіцер ЗСУ, один з перших добровольців з Ірпеня Олександр Ніколаєць.

З часів Майдану, тобто Революції гідності, пройшло три роки і, на жаль, поняття про Самооборону дещо змінилося. Три роки тому вона була просто необхідна, адже під час будь-якої зміни влади в країні виникає хаос, для забезпечення порядку і з’явилася самооборона. 

 

Сьогодні такі структури продовжують діяти, але дуже прикро відзначати, що у деяких випадках вони перестають виконувати ту функцію, задля чого були створені, і служать не підтриманню порядку та закону громади, а інтересам представників влади.
Не варто звинувачувати окремих учасників АТО (а саме вони і представляють сьогодні самооборону в Ірпені), з ними потрібно розмовляти і пояснювати. Пояснень такої поведінки може бути кілька. По-перше, люди, які дійсно воювати на сході України, потребують психологічної реабілітації – неможливо пройти пекло війни і повернутися зі стабільною психікою. По-друге, такі люди потребують зараз роботи, якою, на жаль, держава не може їх забезпечити. Ці фактори змушують деяких учасників АТО піддаватися на обіцянки та переконання – дуже важко відмовитися від грошей, які тобі пропонують, коли постійно кажуть, що ти герой.
Детальніше інтерв’ю можна переглянути на відео.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2380 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту