Погода: 31°C

Четвер, 01 червня 2017 14:24 Прочитано 2637 разів

Мене дуже здивувала претензія побратимів до Хафізова та Мельничука – Анатолій «Ведмідь»

Автор
Анатолій Степанович "Ведмідь"

На акції проти місцевих ЗМІ побував відомий «сотник» 11-ї сотні самооборони Майдана, Анатолій Степанович, більше відомий як «Ведмідь». 

Анатолій Степанович був присутній особисто на цій події, тому вже після акції поділився враженнями у редакції «Інформаційного порталу».

Media«Ведмідь» зазначив, що діалог відбувся: «Я, як присутній, хочу проакцентувати 2 моменти:  Перше, ви не побоялися і вийшли до людей, за це я вам дякую. Друге те, що люди не перейшли межу в пориві емоцій. Мені сподобалось, що у вас відбулось спілкування...

Власна суб’єктивна думка: нас розводять нашими кишеньковими потребами. Хлопці, що повернулися з війні, вони голодні, вони незабезпечені роботою, вони незабезпечені умовами для життя… При найменшому приводі вони гуртуються та добиваються свого, це правильно  бо держава їх не забезпечує.

Я знаю вас обох (Хафізова та Мельничука – ред.), тому мене дуже здивувала претензія наших побратимів . І спілкування у вас  між собою, у ірпінців, повинно відбутися. Вам треба зрозуміти, за що хлопці на вас зляться, а вони повинні зрозуміти, про що пишете ви, коли кажете про АТОшників, якщо є конкретні факти ви ім дайте ці факти»

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2637 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту