Погода: -1°C

Неділя, 28 травня 2017 17:34 Прочитано 3042 разів

Ветеран АТО, депутат обласної ради Ігор Домбровський засудив тиск на ЗМІ та назвав організатора акції "Принеси Цеглину"

Автор
Ветеран АТО, депутат обласної ради Ігор Домбровський

Свій коментар стосовно акції проти громадських ЗМІ дав депутат Київської Обласної ради від ВО «Свобода», ветеран АТО Ігор Домбровський. На жаль, Ігор не встиг на акцію та не зміг побачити на власні очі паліїв, але виразив свою думку стосовно дій АТОвців під редакцією газети «Інформаційний портал». Відео

Media
Ігор Домбровський: «Будь який тиск на засоби масової інформації, які можуть комусь подобатись, а комусь не подобатись - це не допустимо! … Будь-яка дискусія зі ЗМІ повинна проходити на сторінках газет або у фейсбуці, а не так, що стоїть натовп людей , викрикуючи з-за спини претензії та не конкретизуючи їх.

 

Це не гідно людей, які прийшли у формі. … Люди, що знаходяться в оточенні ірпінських забудовників, відносяться до основного медіа консультанта пастора Аделаджа – Петра Щербини. Я думаю, що він і є організатором та ідейним керівником цієї акції.

Люди Карлюка діють за принципом – розділяй і володарюй. …. Є підстави вважати, що проект, який представляє Щербина і реалізовується в Ірпені, тісно пов’язаний з ФСБ … Хочу нагадати, що оточення пастора Аделаджа - Кульчицька та Алексєєва є в керуючих органах влади Карплюка. В партії Карплюка номер другий - це Щербина.. … Засуджую акцію яка була керована ззовні, і вважаю, що це є велика небезпека для суспільства. Це великий прецедент, на який суспільству треба реагувати.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3042 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту