Погода: -1°C

Вівторок, 18 жовтня 2016 09:30 Прочитано 5226 разів

Відео: Перше враження професійного архітектора про реконструкцію центру Ірпеня

Автор Юрій Гонта
професійний архітектор І.Юрчак

На відео своїми думками щодо реконструкції центральної частини Ірпеня діляться професійний архітектор Ігор Юрчак та краєзнавець Олена Плаксіна.  Прогулюючись площею у світлу та темну пору доби, Ігор Юрчак коментує численні архітектурні задуми «реконструкторів».
На його думку, такий стиль можна охарактеризувати як псевдомистецтво – кіч, жлоб-арт. Ірпінь, напевне, єдине у світі місто, де це відверто реалізовано у даному проекті.

 

Олена Плаксіна пропонувала владі міста створити Алею слави, щоб увічнити імена відомих людей, які жили та творили в Ірпені – Максим Рильський, Федір Кричевський – фундатор української школи живопису, Дем’ян Попов – фундатор вітчизняної школи гомеопатії, інші особистості. Натомість хоча й установлено бюсти видатних постатей, але вони до нашого міста не мають безпосереднього відношення.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 5226 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту