Погода: 8°C

Середа, 24 лютого 2016 20:24 Прочитано 1817 разів

Майдан-2016: думки вголос тих, хто аналізує інформацію. Відео

Автор
Майдан-2016: думки вголос тих, хто аналізує інформацію. Відео

Після сюжетів 21.02.2016 та 22.02.2016 майже чи не на всіх національних каналах України із заявами Петра Порошенка про те, що Майдан-2016 мали спробу організувати сепаратисти та люди, замовлені Кремлем, громадськість, активісти та учасники АТО різко почали висловлюватися у соціальних мережах в бік президента України та тих військових, які підтримали риторику головнокомандувача нашої держави.

MediaЩо ж думають пересічні громадяни, які приходять на Майдан Незалежності у Києві, де все-таки ще й досі стоїть одна палатка після розгону людей 22.02.2016 „представниками комунальних служб” Києва – дивіться у нашому відео.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1817 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту