Погода: 14°C

Четвер, 22 вересня 2016 14:19 Прочитано 2114 разів

Перша відповідь на запит до УКРАВТОДОРа щодо перекриття траси 15 вересня.

Автор

Олексій Батюжевський вже отримав відповідь стосовно перекриття «нової траси». Листи у додатку.

А ти, починаєш свій день з ранкового перегляду новин на сайті УКРАВТОДОРа? Ні, дивно…виявляється, 14.09.2016 р. на сайті Служби автомобільних доріг у Київській області була висвітлена інформація щодо тимчасових обмежень руху даною трасою.
14.09.2016 р. були встановлені інформаційні пано. Лише один чоловік в мережі Facebook підтвердив, що бачив дані таблиці саме 15.09.2016 р.
І, виявляється, рух було перекрито частково. Я не помітила цього. Всі, хто поїхав в об’їзд, напевно, також не побачили часткового перекриття.
Реальний висновок такий: їхні повідомлення були не ефективні та не своєчасні. Якщо, навіть і були розміщенні Інформаційні пано 14.09.2016 р. про перекриття 15.09.2016 р. – це запізно!
Хто ще не встиг приєднатися до ФЛЕШМОБУ написання листів до УКРАВТОДОРу, приєднуйтесь http://irpen.net.ua/sobytiya/item/1510-zhiteli-irpenya-vimagayut-pokarati-ukravtodor-za-perekrittya-trasi-15-veresnya

 

doroga

avtodor zapyt2

avtodor zapyt

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2114 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту