Погода: 14°C

Понеділок, 01 серпня 2016 19:42 Прочитано 1979 разів

Стало известно, сколько дней отдыхал мэр в 2014 – 2016 г.г.

Автор

Пришел ответ на информационный запрос от 8 июля, где редакция газеты «Информационный портал» просила городской совет Ирпеня ответить на вопрос, сколько же отдыхал мэр города за время 2014-2016 г. Полученный ответ оказался не только неполным, но и показал полную некомпетентность Ирпенского городского совета в лице В.А. Карплюка (на чье имя мы отправляли письмо) в плане информационной политики и нарушение Закона Украины «Про доступ до публічної інформації»
Отправленный запрос содержал следующую формулировку: «Просимо повідомити та надати копії рішень Ірпінської міської ради та Виконавчого комітету Ірпінської міської ради про надання щорічної основної відпустки Ірпінського міського голови Карплюка Володимира Андрійовича з 2014 по 2016 роки. Просимо надати копії заяв міського голови про надання йому відпусток з 2014 по 2016 роки. Просимо повідомити про загальну кількість днів перебування
міського голови Карплюка В.А. на лікарняному на протязі 2014- 2016 р.р.»

 

Полученный ответ: На Ваш запит від 08.07.2016 р. Повідомляємо, що Ірпінський міський голова в період з 2014 р. по 2016 р. перебував у щорічній відпустці 26 календарних днів. Також повідомляємо, що Карплюк В.А. на лікарняному на протязі 2014-2016 рр. не перебував.

zapros otpusk mer

Неизвестно, учитывается ли здесь период «бегства», когда Владимир Андреевич в интервью 23 июля сказал, что уехал на отдых, который продлится 10 дней. Кроме того, мы просили предоставить КОПИИ РЕШЕНИЙ, но наш запрос был проигнорирован, тем самым, по нашему мнению, грубо нарушается Закон о публичной информации, которым городской совет Ирпеня пренебрегает по отношению к большинству запросов. Видимо, чиновники города не считают нужным утруждать себя ответами на запросы. Ведь сделали парки? А чего добились вы?
Следующий наш запрос будет относительно стоимости реконструкции центральной площади и стадиона Ирпеня.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1979 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту