Погода: 9°C

Вівторок, 22 березня 2016 20:28 Прочитано 2288 разів

Стало известно, во сколько обошлись городу 64 камеры видеонаблюдения

Автор
Стало известно, во сколько обошлись городу 64 камеры видеонаблюдения

Первый информационный запрос с целью узнать сумму, затраченную на проект видеонаблюдения по Ирпеню, не обвенчался успехом, т.к. ответа именно по финансовой части не было. На повторный запрос пришел четкий ответ. 

Городской бюджет Ирпеня в 2015 году потратил на 64 камеры видеонаблюдения 1031.7 тыс. грн. Т.е. 1 031 700 грн. на весь проект, из которых 104 600 были затрачены на  проектные работы. Таким образом,  делая простой расчёт (1 031 700 : 64), получаем стоимость одной камеры (если цифры верны), равную  16 120 грн. (включая проектные работы).  Мы  уже публиковали  статью о том, что людей грабят прямо в центре города перед камерами. Влияют ли они на раскрытие преступлений, нам пока неизвестно. 

Ответ на предыдущий запрос по камерам

otvet pokameram

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2288 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту