Погода: 15°C

Середа, 02 березня 2016 19:34 Прочитано 4739 разів

Всего в Ирпене было установлено 64 камеры видео-наблюдения

Автор

В конце февраля пришел ответ на информационный запрос от 5 февраля т.е. практически 20 дней шло письмо. Из 3х прямых вопросов: сколько, цена и фирмы, было отвечено только на 2 вопроса. В именно мы узнали где были установлены и количество камер: 64 штуки. Что же касается цены проекта, то заместитель мэра Христюк НЕ ответил. Подробности ответа в сообщении дальше. Текст самого запроса доступен тут .Что же касается не отвеченного вопроса по цене, допустим, что пропустили по невнимательности, поэтому мы направим отдельный запрос по стоимости проекта. Если же и в этот раз будет отказ, то будем использовать Закон Украины "про доступ к публичной информации" для получения нужной информации.

Ответ на запрос

 

Ответ на запрос

 

Ответ на запрос

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4739 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту