Погода: 13°C

Середа, 02 березня 2016 19:23 Прочитано 2355 разів

Информ. запрос: законность вырубки деревьев и стоимость рекламы «незаконне будівництво»

Автор
Вырубленная Черная Ольха

Редакция газеты «Информационный портал» 2 марта отправила на имя мэра Ирпеня новый информационный запрос с темами, которые подсказали наши читатели.

А именно людей интересовал законность вырубки "Черной ольхи" ВОЗЛЕ застройки на ул. Есенина 30, про этот случай мы уже писали.Кроме того в «информационном запросе» мы задаем вопрос мэру про стоимость рекламы (информирование) про «незаконны забудовы» бигборды с которыми установлены вдоль трасс Ирпеня. Какова стоимость и какая же фирма оказала такие услуги для города. 


точный текст запроса:

1. На якій підставі або які документи регламентують вирубку дерев (породи «Чорна вільха») за межами дільниці вул. Єсеніна 30-31 в р-ні зрошувального каналу р.Ірпень. 24 лютого 2016 р. Фото в додатку «А»

2. Уздовж траси «Ірпінь-Київ» і в інших місцях була розміщена зовнішня реклама (Інформація) про незаконну забудову міста Ірпінь з посиланням на сайт міської ради Ірпеня (http://imr.gov.ua/). Просимо вас відповісти на такі питання

2.1. Скільки було замовлено рекламних щитів з цією інформацією і на який термін

2.2. Чого варта загальна оренда всіх білбордів та монтажні роботи, де була розміщена ця реклама (інформація).

2.3. Хто оплатив розміщення цієї інформації. 2.4 Яка фірма надала ці рекламні послуги для розміщення інформаціі про незаконну забудову м.Ірпінь.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2355 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту