Погода: 5°C

Новини Гостомеля. Портал Гостомеля. Сайт Гостомеля

Лідери думок пишуть у Facebook

Одеса 2014 рік, це було не так давно, друзі подивіться це відео.Сергій Стерненко 30 березня…

Одеса 2014 рік, це було не так давно, друзі подивіться це відео.Сергій Стерненко 30 березня 2014 року. Одеса. Дюк. На відео ви побачите Сергія Стерненка, який координував дії патріотів. Я хочу. щоб всі побачили це відео. Що...б ті, хто от ні фіга не в курсі одеських справ...щоб ви побачили, що зробив Сергій для Одеси, для України. 30 березня колона величезного багатотисячного натовпу проросійських агресивних людей крокувала вулицями Одеси...з прапорами Росії...Сталіна... Вони навмисно прийшли до Дюку, бо знали що там у цей момент знаходяться патріоти. Дивом цей оскаженілий натовп не розірвав хлопців.... На відео також є ті проросійські елементи, які згоріли…

Снігу бути ще зовсім трішки))) насолоджуйтесь кожним днем і кожною миттю, бо він вже ніколи…

Снігу бути ще зовсім трішки))) насолоджуйтесь кожним днем і кожною миттю, бо він вже ніколи не повториться! #а2кт #контролер #адвокаткуц #депутат #ирпень #антитіла

РЕДАКТОР ВІДСУТНІЙ

В цьому розділі відсутній редактор. Якщо вам цікавий Гостомель, та події в місті, у вас є бажання бути активним членом міста, та ви поділяєте редакційну політику "Інформаційного портала" ви можете стати редактором цього розділу, та отримати посвідчення. 

Для цього зателефонуйте по тел.: 068 324 16 16


Наш Ютуб каналПортал Гостомеля, Новости Гостомеля, Новини Гостомеля

У Гостомелі рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпінь та смт Гостомель ліквідували пожежу у приватному житловому будинку.

Опубліковано Події

Пожежники під час гасіння пожежі у смт Гостомель на вул. Пушкіна знайшли загиблого власника.

Опубліковано Події
Тєгі статті

У зв'язку з пошкодженням 64 лінії, в деяких районах селища Гостомель тимчасово буде відсутнє електропостачання.

Опубліковано Оголошення

У Гостомелі депутати селищної ради на сесійному засіданні у понеділок увечері обрали секретаря та першого заступника голови.

Опубліковано Події

Працівники КП «УЖКГ «Гостомель» прибирають рекламу, яка встановлена неправомірно. Наразі вже прибрали зовнішню рекламу на вулицях Свято-Покровській та Центральній.

Опубліковано Події

На офіційному сайті Гостомельської селищної ради були опубліковані результати виборів 25 жовтня 2020 року депутатів Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області.

Опубліковано Політика

Ситуація навколо виборів у Гостомелі все дедалі туманна, коли в інших містах Київської області вже порахували та проводять сесій, у Гостомелі від відсутності депутатів та голови вже скоро почнуть страждати мешканці ОТГ. Ми намагаємось зрозуміти, що відбувається у цей час. 

Опубліковано Політика

Як повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури, житель Гостомеля напідпитку забив до смерті свого брата.

Опубліковано Беззаконня
Тєгі статті

Кандидат на пост селищного голови Гостомеля, активіст, Антон Кудинов, на своїй сторінці ФБ повідомив, що виграв апеляційний суд, щодо перевиборів в Гостомелі: 

"Тепер остаточно. Ми відстояли в апеляції рішення суду першої інстанції, щодо перевиборів голови Гостомельської ОТГ. Не дивлячись на спроби адвокатів Прилипка відволікти суд на несуттєві речі. Суд остаточно підтвердив недійсність постанови Гостомельської ТВК, про скасування власної постанови. Тому перевиборами точно бути."

Опубліковано Політика

На виконання вимог статті 282 Виборчого Кодексу України Гостомельська селищна територіальна виборча комісія Бучанського району Київської області повідомляє про результати виборів та обраного Гостомельського селищного голову об’єднаної територіальної громади Бучанського району Київської області:
Обрано Прилипко Юрій Ілліч. Нагадаємо, що на минулому тижні фейковими ЗМІ: 04567.com.ua та ITV поширювали інформацію, що Прилипко відмовився від посади Гостомельського селищного голови

Опубліковано Політика
Сторінка 1 із 10

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту