Погода: 6°C

Новини Гостомеля. Портал Гостомеля. Сайт Гостомеля

Лідери думок пишуть у Facebook

Проводимо на Київщині зайняття по територіальній обороні. На блок-посту у багажнику легкового авто виявлений ящик…

Проводимо на Київщині зайняття по територіальній обороні. На блок-посту у багажнику легкового авто виявлений ящик з вибухівкою. Водій затриманий, але сапер щось зробив не так. Вчимося.

Познайомтеся із Бурлакою Миколою Григоровичем. Мешканець Ірпеня, ветеран Другої світової війни, фронтовик. У свої 96…

Познайомтеся із Бурлакою Миколою Григоровичем. Мешканець Ірпеня, ветеран Другої світової війни, фронтовик. У свої 96 років із доброю світлою пам’яттю, позитивними думками, активний та робить дуже смачну вишневу наливку.

День пам’яті та примирення. День скорботи і гірких споминів. День вічного вогню і вічної пам’яті…

День пам’яті та примирення. День скорботи і гірких споминів. День вічного вогню і вічної пам’яті про мільйони жертв війни. Ірпінська громада пам’ятає. Ми схиляємо голови у пам’ять про кожне життя, яке раптово обірвалося у час Другої світової. Ми схиляємо голови перед людьми, які пройшли те пекло і сьогодні є для нас прикладом мужності, жертовності і любові до своєї землі. Велика шана і вічна пам’ять! Ніколи більше!

РЕДАКТОР ВІДСУТНІЙ

В цьому розділі відсутній редактор. Якщо вам цікавий Гостомель, та події в місті, у вас є бажання бути активним членом міста, та ви поділяєте редакційну політику "Інформаційного портала" ви можете стати редактором цього розділу, та отримати посвідчення. 

Для цього зателефонуйте по тел.: 068 324 16 16


Наш Ютуб каналПортал Гостомеля, Новости Гостомеля, Новини Гостомеля

Гостомельська селища рада розпочала благодійну акцію "Подаруй Великодню радість ближньому" для людей літнього віку та багатодітним родинам.

Опубліковано Події

Під Києвом, у Гостомелі по вулиці Чкалова від магазину «City market» і до автопарку, асфальт порізали на шматки для ямкового ремонту.

Опубліковано Події

Учасники АТО вибили музичною колонкою скло у дверях будівлі Гостомельської сільради, де проходила на той момент сесія.

Опубліковано Події

Місцева жителька поблизу селища Гостомель, Ірпінського регіону навмисно підпалила сухості на відкритій території та зникла з місця події.

Опубліковано Події

У Гостомелі рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпінь та смт Гостомель ліквідували пожежу у приватному житловому будинку.

Опубліковано Події

Пожежники під час гасіння пожежі у смт Гостомель на вул. Пушкіна знайшли загиблого власника.

Опубліковано Події
Тєгі статті

У зв'язку з пошкодженням 64 лінії, в деяких районах селища Гостомель тимчасово буде відсутнє електропостачання.

Опубліковано Оголошення

У Гостомелі депутати селищної ради на сесійному засіданні у понеділок увечері обрали секретаря та першого заступника голови.

Опубліковано Події

Працівники КП «УЖКГ «Гостомель» прибирають рекламу, яка встановлена неправомірно. Наразі вже прибрали зовнішню рекламу на вулицях Свято-Покровській та Центральній.

Опубліковано Події

На офіційному сайті Гостомельської селищної ради були опубліковані результати виборів 25 жовтня 2020 року депутатів Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області.

Опубліковано Політика
Сторінка 1 із 10

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту