Погода: 6°C

z-Dereva

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
«z-Dereva» - це 20 річний досвід виготовлення меблів та столярних виробів будь-якої складності, в оптимальні терміни за низькими цінами. Наше виробництво розташоване недалеко від Києва. Ми виготовляємо столярні вироби з дерева хвойних і цінних порід. Послуги з виготовлення меблів та столярних виробів здійснюється на сучасному обладнанні. Висококласні малярі виробляють якісну фінішну обробку всіх деталей італійськими лаками. Розцінки у нас досить низькі, а якість чудова. Після виробництва столярних виробів ми допоможемо нашим клієнтам їх змонтувати та надамо гарантію на придбаний товар.

Address

  • Вул. : Минеральная 39
  • Місто: Ирпень

Contact

  • 0973001300
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту