Погода: 12°C

Велосипеды б/у из Германии

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

Тут вы можете подобрать велосипед для себя и для своего ребенка. Если у Вас возникли трудности при выборе - перезвоните нам и мы подберем Вам оптимальный вариант. Компания ВелоГостомель предлагает Вам постоянно обновляющийся ассортимент велосипедов Европейского качества. Все наши велосипеды проходят техническое обслуживание и предпродажную подготовку. Мы уверены - качество и цены на наши велосипеды Вас приятно удивят! Отправка велосипедов осуществляется такими курьерскими службами  как Интайм и Новая почта либо самовывоз со склада.

Contact

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту