Погода: 6°C

ТОВ "Гідро Люкс"

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Дозвольте від імені «Гідро Люкс» висловити Вам свою щиру повагу та подякувати за інтерес до послуг нашої компанії. Наша компанія - це Ваш надійний партнер, з допомогою якого Ви зможете здійснити ремонт , технічне обслуговування гидробортов та фургонів, причому дуже якісно і швидко. Даний процес вимагає ретельності і скурпульозності, саме тому займатися цим повинні виключно професіонали. З нами працюють виключно найкращі і найдосвідченіші співробітники, які знають всі тонкощі і нюанси даного процесу ТОВ «Люкс Лайф Київ» надає послуги: 1. Ремонт та установка гідроборта . У разі необхідності ми можемо замінити б / у гідроборт на новий або перевстановити гідроборт з одного вантажного автомобіля на інший.. Установка та ремонт гідроборта здійснюється в найкоротші терміни. Є всі необхідні запчастини, а також власна виробнича база для ремонту гідроциліндрів і відновлення його компонентів. Компанія може при необхідності здійснити ремонт на Вашій території в будь-який зручний для Вас час. Заміна компонентів гідроциліндра виробляється на спеціальній дільниці з необхідним профільним обладнанням. На всі види робіт надається гарантія. 2. Ремонт фургонів промтоварних, ізотермічних, броньованих і термічних цельнометів. 3. Продаж гідробротів та постачання запасних запчастин до хвостових підйомників німецької марки Dautel. Наша компанія є сервіс-партнером компанії DAUTEL. Чому саме компанія Dautel? - прямий контроль над качетсвом і характеристиками продукції, що випускається - неперевершено великий спектр гідро бортів - високий ступінь незалежності і рекордно короткі терміни виробництва - безпека і надійність - чудова обробка В наявності маємо : -DL 750B-4210,00 евро -DL 1500M-4990,00 евро -DL 1500L-4900,00 евро -DPL 1500L-4680 евро -DPL 1000-4285,00 евро ЯК ПРАЦЮЄМО МИ: 1. Безкоштовна консультація фахівця 2. Складання договору і надання всіх документів 3. Дотримання термінів виконання ремонту і доставки 4. Вузькопрофільні фахівці своєї справи 5. Наявність власного обладнання 6. 100% гарантія якості 7. Багаторічний досвід роботи-понад 9 років 8. Більше 1000 задоволених клієнтів 9. Гарантія 10. Св-во ПДВ 11. Оплата може бути як по без/налу, так і готівковий розрахунок. 12. Пріоритет компанії-довгострокові взаємовигідні відносини. У пакет обслуговування корпоративних клієнтів входить індивідуальний менеджер, який працює виключно з Вашою компанією. Наша компанія приділяє особливу увагу розвитку напрямку по роботі з корпоративними клієнтами. «Люкс Лайф Київ» працює відкрито і готове надати повне обґрунтування ціни тієї чи іншої послуги, тим самим довівши перспективність взаємовигідної співпраці. С повагою, Директор Михайлюк М.М.

Address

  • Вул. : провулок Новий,1
  • Місто: Киев

Contact

  • 0677858777
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту