Погода: 6°C

Студія манікюру "Express-Nails"

Бути красивою швидко і легко.

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

Бути красивою швидко і легко. Знову в Ірпінь-сіті після певної перерви можна зробити експрес-манікюр,а відтепер і навіть педикюр! Сучасний шалений темп життя диктує жінкам нові правила - встигати бути красивою віртуозно! Студія манікюру "Express-Nails" вам у цьому допоможе. Тепер зробити красивими ручки і ніжки можна,так би мовити, "на ходу". Тут можна зробити класичний манікюр та педікюр із покриттям на будь-який смак, наростити нігті або зробити лікувальні процедури. Послуги манікюру та педікюру пропонуються і чоловікам, і дітям.

Ціни: манікюр 100 грн., педікюр 230 грн. Покриття від 110 грн. Серед плюсів: швидкість обслуговування, економія часу, доступні ціни, якість та ввічливість. Мінуси: розташування "на виду".

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту