Погода: 12°C

«СТУДЕНТСЬКА ПРАЛЬНЯ»

Перший в Україні студентський проект «СТУДЕНТСЬКА ПРАЛЬНЯ»! Прання, сушіння та прасування для юридичних та фізичних осіб. Швидко! Якісно! Не дорого!

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

ПРАННЯ

Використовуючи промислове обладнання, ми впевнено контролюємо кожен з етапів процесу:

  • температурний режим із кроком в один градус;
  • кількість обертів барабану в залежності від тканини (наприклад, для махрових рушників максимальна кількість обертів не має перевищувати 800/хв., аби рушники залишились м’якими та пухнастими);
  • концентрацію пральних засобів в залежності від типу білизни, її кольору та забруднення.

Важливо пам’ятати, що пральня не має можливості виводити плями так, як це можливо в хімчистці. Проте, завдячуючи прогресові в пральних засобах, ми можемо вивести плями без застосування спеціальної хімічної продукції.

Використання безфосфатних пральних засобів запобігає алергічним реакціям.

Для кожного замовлення ми індивідуально підбираємо найкращі засоби та режими прання для досягнення високого рівня якості.

СУШІННЯ

Сушіння білизни абсолютно нескладний процес, найважливіше знати за якої температури потрібно сушити відповідний тип тканини.

Наприклад, температура сушіння махрових рушників не має перевищувати 60° С, щоб вони були приємними на дотик, м’якими й пухкими. В залежності від довжини ворси та структури тканини потрібно підібрати відповідну температуру нагрівання та охолодження. Наші фахівці знаються на таких нюансах, тому правильно й ефективно налаштовують сушильні машини.

ПРАСУВАННЯ

Під час прасування для досягнення результату найвищого рівня ми для кожного виду білизни підбираємо відповідну температуру та відповідне обладнання. Так, наприклад, простирадло проходить прасування на катку, а для сорочки потрібно використати праску.

Зважаючи на щільність та склад матеріалу білизни, ми постійно контролюємо температуру та час прання.

 

Ми орієнтуємося, в першу чергу, на задоволення потреб студентської молоді. Разом з тим готові обслуговувати  готелі, ресторани, хостели, сауни, лікарні та інші медичні заклади тощо.

Обираючи нас для прання вашої білизни, ви підтримуєте студентські ініціативи.

РЕЖИМ РОБОТИ: 

Понеділок:                               вихідний 

Вівторок – п’ятниця:            з 14.00 – до 20.00 

Субота – неділя:                    з 10.00 – до 20.00 

Address

  • Вул. : вул. Північна 76-б (3 гуртожиток)
  • Місто: г. Ирпень

Contact

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту