Погода: -1°C

Школа акторської майстерності "Карнавал+"

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Школа акторської майстерності "Карнавал+" створена у 2011 році при Театрі вільної драми "КАРНАВАЛ". Метою створення Школи була підготовка студентів до професійної сцени та розкриття талановитих особистостей. Будемо відвертими - не всім вистачає духу залишитися у Школі. Адже навантаження цілком доросле - ми готуємо майстрів сцени. Звичайно, для тих, хто вважає акторську дііяльність легкою важко витримувати необхідність особистого росту та відповідальність. Але подивіться на це з боку здорового глузду - чи не краще бути гранованим діамантом ніж попсовим фіанітом? Наші вихованці - діаманти! І це - не перебільшення, а реальність. Ми розмовляємо з ними, як з дорослими і відповідальними людьми, навчаємо справжньому сценічному мистецтву, допомагаємо краще розуміти реальне життя і знаходити способи взаємодії з людьми. Навички, які здобувають наші учні, без сумніву стануть в нагоді у реальному житті. І точно, вони стануть різнобічно розвинутими особистостями. Викладачі - фахові діячі театрального мистецтва: Наталія Водолазко - драматург, актриса театру і кіно, ведуча масових заходів, коуч з особистого розвитку, викладач акторської майстерності, театральний режисер; Тетяна Олійникова - сценарист, актриса театру і кіно, викладач акторської майстерності, театральний режисер. Вікова категорія: від 9 років. Розташування: Клуб Романівка (оріентир Водоканал) Також, запрошуємо і дорослих! Оскільки в групи дорослі формуються важко - ви можете скористатися індивідуальними заняттями із викладачем з постановки мови та розкриття потенціалу тексту.

Address

  • Вул. : Поповича 1
  • Місто: Ірпінь

Contact

  • +380953397042
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту