Погода: 7°C

РЕМ-ГРУП СЕРВІС

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
ТОВ «РЕМ-ГРУП СЕРВІС» надає повний комплекс технологічних рішень: Технічне обстеження об’єкту; Внесення передпроектних пропозицій; Створення проекту та робочої документації; Встановлення систем кабельного електрообігріву під ключ; Поставка обладнання і монтажу систем блискавкозахисту; Встановлення захисного заземлення; Обслуговування та ремонт систем кабельного обігріву; Діагностика та ремонт захисного заземлення; Обслуговування та ремонт систем блискавкозахисту. Кожен клієнт обов’язково стає нашим партнером на багато років. Ми вміємо встановлювати дружні стосунки з бізнес-партнерами, завдяки своєму професіоналізму та унікальним пакетам технологічних рішень, які використовуються в найкращих світових практиках.

Address

  • Вул. : Харківське шосе 172-Б
  • Місто: Київ

Contact

  • +380932343042
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту