Погода: -1°C

Полиграфия в Ирпене: Визитки, листовки, флаера и т.д.

Печать листовок, визиток, флаеров, календарей в Ирпене

5.0/5 rating 1 vote

Мы предлагаем качественную печать всех доступных видом полиграфии от простых визиток, до сложных брошюр и журналов. Кроме того у нас есть дизайнеры, которые на месте помогут вам с макетом. 

Визитки в Ирпене

Печатаем визитки в Ирпене на различной бумаги и различными тиражами. Визитные карточки по самым доступным ценам . Наши дизайнеры помогут вам с креативным дизайном ваших визиток

Листовки в Ирпене

Листовки самый распространный способ рекламы в Ирпене, а качественный макет позволит увеличить продажи в разы, наше рекламное агентство поможет вам с разработкой макета, его печатью и даже поклейкой. Мы можем изготавливать листовки в Ирпене на различной бумаге и различной плотности.

Флаера в Ирпене

Еврофлаер это самый доступный способ рекламы, он же самый распространный. На флаере можно уместить достаточно информации, что бы рассказать о фирме, ее услуга и контактах. Такой способ рекламы не бьет по карману и используется повсеместно. Мы готовы вам помочь с изготовлением флаеров в Ирпене и из последующей раздачей. 

Address

  • Вул. : Соборная, 103
  • Місто: Ирпень

Contact

  • 095 34-55-015, 093 254-40-10
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту