Погода: 22°C

Неотложная медицинская помощь 24/7 Амедика Ирпень

2.0/5 rating 1 vote
Круглосуточная неотложная медицинская помощь, которую осуществляет медицинский центр «Амедика» в г.Ирпень направлена на оказание быстрой и эффективной помощи пациенту. Если у вас высокая температура, кашель, тошнота либо рвота, высокое давление, аритмия – то доктор неотложной медицинской помощи всегда придет вам на помощь. Причем сделает это в любое время суток – днем или ночью, как на дому, так и в самой клинике по адресу Ирпень, ул. Тургеневская, 50. 0800303024, 0674270006. Общий анализ крови, общий анализ мочи, кардиограмма, капельницы как в самой клинике, так и на дому. Прием терапевта, хирурга, врачей неотложных состояний

Address

  • Вул. : Тургеневская
  • Місто: Ирпень

Contact

  • 0800303024
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту