Погода: 22°C

Медичний центр "Медогляд+"

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Послуги "Медогляд+": Проведення профілактичних, наркологічних, психіатричних оглядів. Консультації висококваліфікованих лікарів. Пересувний цифровий флюорограф нового покоління. Психофізіологічна експертиза. Психотерапія. Страхова медицина. Аутсорсинг медичних пунктів та мереж Проведення виїзних медичних оглядів працівників різних професій без відриву від виробництва. Функціональні дослідження організму. Лабораторні дослідження організму. Медичні довідки державного зразка. Сертифікати психіатра/нарколога. Медичні маніпуляції.

Address

  • Вул. : Гнатюка, буд 8, оф. 4
  • Місто: Ірпінь

Contact

  • (067) 200-44-55
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту