Погода: 20°C

Медичний Центр "АМЕДІКА"

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Медичний центр «Амедіка» знаходиться в крокової доступності. Надає широкий спектр медичних послуг: первинна і невідкладна медична допомога, прийом лікарів за спеціальностями: сімейна медицина, загальна практика, педіатрія, хірургія, анестезіологія і реанімація, допомога пацієнтам вдома і перевезення хворих. Прийом лікарів проводиться без черги по запису, невідкладна медична допомога цілодобово. Ви можете зробити всі види аналізів. Результати загального аналізу крові та сечі протягом 10 хвилин на місці. Крапельниці, уколи внутрішньовенно або внутрішньом'язово, перев'язки.

Address

  • Вул. : улица, Тургеневская,50
  • Місто: Ирпень

Contact

  • 0 800 30 30 24/+38 067 427 0006
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту