Погода: 6°C

Меблі під замовлення в Ірпені Mebel Town

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

Компанія Mebel Town – це компанія, що займається виготовленням меблів стандартної і на замовлення.

Тут Ви можете отримати весь спектр послуг по замовленню меблів: виміри, створення макета (ескіз), створення 3D моделі виробу, підбір матеріалів та фурнітури, доставку, установку, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування.

Наша компанія допоможе Вам оформити інтер'єр будинку, квартири, офісного приміщення, салону, студії та інше! Ми виготовимо для Вас будь-який меблевий виріб з дерева, ДСП або МДФ, а саме: шафи-купе, вітальні, дитячі меблі, дитячі гарнітури, домашні кабінети, домашня меблі, кабінет керівника, комп'ютерні меблі, комп'ютерні столи, ліжка, кухонні меблі, кухонні гарнітури, меблі для ванної кімнати, меблі для готелів, меблі для дому, меблі для барів та кафе, меблі для офісу, меблі для персоналу, прихожі, меблі для керівника, меблі для шкіл і дитячих садків, модульні стінки, офісні меблі, спеціалізована меблі, стелажі, стінки, комоди.

Перед відправкою замовлення в роботу укладається письмовий договір між замовником і виробником, вноситься передоплата 70% від повної вартості виготовленої меблів.
Терміни. Виготовлення замовлення займає 14-28 днів. Час доставки і установки меблів узгоджується з замовником по телефону.

Наші майстри несуть повну відповідальність за якість установки. Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи в інтересах наших замовників. На зібрану нами меблі видається гарантія (12 місяців) з моменту її встановлення. 

Протягом гарантійного терміну виконавець зобов'язується за свій рахунок усувати можливі недоліки. Виконавець залишає за собою право відмовитися від гарантійних зобов'язань у разі, якщо замовник порушив правила експлуатації, вніс зміни в конструкцію, або зробив заміну комплектуючих.

 

Address

  • Вул. : вул. Антонова 9в
  • Місто: Ірпінь

Contact

  • (096)363-16-81, (093)439-39-24, Михайло. (099)262-79-53, Сергій
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту