Погода: 6°C

Компьютерный сервис SIT

Сервис АйТи - услуги команды ИТ специалистов

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

Благодаря тому, что нашими клиентами являются десятки организаций и сотни частных лиц ирпенского региона - сотрудники Service-IT ежедневно решают сложнейшие задачи по проектированию и созданию сетей, настройке серверного оборудования, специализированного программного обеспечения (для которого зачастую нет ни поддержки, ни документации). Такая нагрузка позволяет не только держать свои знания на самом высоком уровне, но и приумножать их с каждой решенной задачей.
У наших клиентов больше не возникает вопросов обучения и удержания IT персонала. Наши инженеры следят за правильной работой техники, мы обеспечиваем удаленный мониторинг компьютеров и делаем профилактические выезды.

График работы: ПН-ПТ с 9:00 до 18:00, СБ с 10:00 до 16:00(только прием и выдача), ВС - выходной

компьютерный сервис Ирпень

Address

  • Вул. : Соборная 137
  • Місто: г. Ирпень

Contact

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту