Погода: 6°C

кафе "Джем". Доставка еды

Добро пожаловать в кофейню «Джем»!!!!

4.0/5 rating 1 vote

Все начинается ранним утром в 9.00 двери кофейни «Джем» уже открыты, внутри витают легкие, ненавязчивые и до невозможности приятные ароматы свежемолотого кофе, а улыбки на лицах персонала моментально располагают к приятному завтраку.

Кафе Джем Ирпень

Кофейня « Джем» представляет собой особое заведение со своей определенной атмосферой, где комфортно в любое время года. Совокупность кофе и неземных ощущений, умиротворения, гармонии и совершенства. Здесь замирает время. Посетители с аппетитом вдыхают ароматный кофе, улыбающаяся парочка обнимается у открытого окна, а стоящий рядом парень не замечает их, углубившись в собственные мысли.

В кофейни «Джем»Вы всегда сможете полакомиться вкусными десертами, сдобной выпечкой, освежающими коктейлями, в знойные летние дни, а в зимнюю стужу согреваем горячим чаем.

Ждем Вас каждый день с 9.00 до 22.00.

Address

  • Вул. : ул.Карла Маркса 2Г
  • Місто: Ирпень

Contact

  • (050) 531 92 22 (098) 202 11 49 (068)005 25 03 — Доставка
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту