Погода: 7°C

Дитячий садочок в Ірпені Wow kids

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

У центрі діє садочок повного та неповного дня, індивідуальні та групові заняття по секціях, курси для мам. Також є можливість залишити дитину в ігровій кімнаті під наглядом або ж послуга "няня на годину".

У "Wow kids" діє клуб вихідного дня із різноманітніми майстер-класами, вечірками та тематичними святами. А ще у Wow kids можна організувати найоригінальніше день народження "під ключ" із авторськими програмами, яскравим реквізитом, цікавими конкурсами та професійними аніматорами.

Детский садик в Ирпене цены

Address

  • Вул. : м. Ірпінь, вул. Центральна, 20.
  • Місто: Ірпінь

Contact

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту