Погода: 6°C

Дитячий садочок Шкет

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Дитинство малюка повинно бути не лише щасливим та сповненим пригод, а й творчим, розвиваючим, захоплюючим та, безумовно, цікавим 💯 Турбота про дитину не повинна закінчуватися за порогом вашого дому, а навпаки - оточувати малечу скрізь і особливо в дитячому садочку Саме такими принципами ми керувалися, коли вирішили збудувати новий дитячий садок у Бучі. За нашими плечима - багаторічний педагогічний досвід та величезне бажання працювати, виховувати, допомагати і творити разом з дітьми. Ось такі ми - дитчий садок "ШКЕТ"❗️ До речі: 🔹У нас в групах - в середньому 10 дітей 🔸Окрема будівля садочку, оточена деревами 🌳🌲 🔹Власний ігровий майданчик на 7 сотках 🔸Поруч з садочком - велике озеро 🔹А ще - ціла купа творчих, розвиваючих занять для малечі 🔥 6200 грн. - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!! Вартість садочку повного дня. Пишіть нам в >>Дірект / Вайбер / Месенджер

Address

  • Вул. : Яблунська 2Д
  • Місто: Буча

Contact

  • 073-625-27-70
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту