Погода: -1°C

Будинок культури Романівка

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Будинок культури Романівка - це камерний заклад на межі міста Ірпінь. І хоча поки що у міста не дійшли руки довести будівлю до пуття, ми все одно можемо похвалитися тим, що культурно-мистецьке життя в наших стінах вирує. В закладі базується найкраща за якістю викладання Школа акторської майстерності "Карнавал+". Вихованці Школи постійно організовують театральні заходи і вистави. Тож, якщо вам цікавий театр - прямуйте до нас або в якості учня, або в якості глядача. Також, запрошуємо на драйвові концерти юних барабанщиків Vitalii Petrenko Drum School. Можливо, ви маєте можливість долучитися до народження майбутніх зірок українського року. Нещодавно ми отримали ексклюзивний подарунок - електроорган. І плануємо започаткувати вечори класичної музики. У нас багато ідей, ми прагнемо до найкращого. Нам не вистачає тільки вас, поціновувачі змістовного і душевного відпочинку. Формат наших заходів завжди камерний. Та це і накраще - відчуття повної присутності вам гарантовано.

Address

  • Вул. : Поповича 1
  • Місто: Ірпінь

Contact

  • +380953397042
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту