Погода: 10°C

Бетон ASTOR (АСТОР)

5.0/5 rating 1 vote

Объединив предприятия торговых, производственных, строительных, добывающих и транспортных отраслей в единую структуру, компания ASTOR стала одним из ведущих национальных игроков в строительном бизнесе.

Предприятия, входящие в группу компаний ASTOR, обладают выгодным географическим расположением. Конкурентные преимущества обеспечиваются за счет использования высококачественного сырья и гарантией его постоянного неснижаемого запаса, квалифицированного персонала, имеющим значительный опыт, использования самых передовых технологий, способности заводов работать на полную мощность при любых неблагоприятных погодных условиях, а также развитой транспортной инфраструктуры, обеспечивающей своевременную доставку всех необходимых заказчику материалов для строительства практически любого масштаба.

Gallery1443185122imgGallery1443185169imgGallery1443185209img

Address

  • Вул. : ул. Соборная 152
  • Місто: Ирпень

Contact

  • +380 68 700-00-57
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту