Погода: -1°C

AvtoBoom - авто из США и Канады

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
Предлагаем вам подбор и покупку авто из США и Канады под ваш бюджет. Автомобиль подбирается под ваши запросы, далее проходит тщательную проверку истории. Оплата происходит от Вашего лица напрямую на аукцион. Автомобиль страхуется на всех этапах. Дополнительные фотографии перед погрузкой и после выгрузки авто в порту. Доставляем авто через Литву( порт Клайпеда). Это гарантирует надежность и быструю доставку. По необходимости ремонтируем авто на станциях партнеров. Детально просчитываем ремонт. Обращайтесь - подберем авто под вас и ваш бюджет!

Address

  • Вул. : Минеральная 7Е
  • Місто: Ирпень

Contact

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту