Погода: 0°C

Авто Хантер - Доставка Авто из США и Европы в Ирпене

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

В другой компании вы можете заплатить за услугу на 200 $ меньше но автомобиль вам купят на 1000 $ дороже! Также вам могут предложить где-то а то автомобиль дешевле но его последующей ремонт который не предусмотрел специалист потянет финансовые затраты в последующем. Заказывая услугу у компании авто Hanter вы можете избежать этих проблем и в конечном итоге останетесь с выгодой. Также немаловажным фактором является то что мы стремимся научить вас как самому выбрать правильный автомобиль они навязывать то что кто-то хочет вам продать

Address

  • Вул. : ул. Чкалова 37а
  • Місто: Гостомель

Contact

  • +38 (044) 227 69 67
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту