Погода: -1°C

АВ метал груп, металопрокат

0.0/5 рейтинг (0 голосів)
ТОВ "АВ метал груп" - велика виробнича і металоторгова компанія в Україні. Ми почали свою діяльність на ринку металопрокату у червні 2009 року і через кілька років стали масштабним українським постачальником і виробником. Сьогодні "АВ метал груп" - одна з провідних серед компаній, представлених у цьому бізнес-сегменті. Ми надаємо споживачам широкий вибір сортового, фасонного, трубного і плоского металопрокату. Виробляючи якісну арматуру, трубу, профлист, дріт, сітку та інше і співпрацюючи з відомими світовими виробниками, забезпечуємо покупців надійною і гарантовано якісною продукцією. Компанія продовжує розвиватися, відкриваючи нові філії і металобази по всій Україні.

Address

  • Вул. : вул. Шолом-Алейхема,5,
  • Місто: Дніпро, Україна

Contact

  • 0800 303 370
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту