Погода: 9°C

Адвокат в Ирпене Новицкая Иванна

0.0/5 рейтинг (0 голосів)

Адвокат в Ирпене


Одним из лучших юристов в Ирпене и Киеве считается Иванна Новицкая. В работе адвоката она независима в своих оценках, при этом не забывая, что цель не должна оправдывать средства. Работает Иванна Новицкая в городах Ирпень и Киев. Предоставляет следующие виды юридических услуг: адвокат по семейным делам; сопровождение дел с недвижимостью; адвокат по налоговым и таможенным делам; трудовые споры; дела по ДТП; сопровождение уголовных дел; устные и письменные юридические консультации (по хозяйственным, таможенного, гражданского, налогового, корпоративного, трудового, земельного, административного, уголовного права); подготовка договоров и правовая экспертиза договоров.

Address

  • Вул. : м. Ірпінь, вул. Ярославська, буд 1, оф. 11
  • Місто: Ірпінь

Contact

  • 098 963 61 38
  • E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту