Погода: 22°C

Понеділок, 14 грудня 2015 09:32 Прочитано 2568 разів

В Ирпене ограбили квартиру народного депутата Украины Ирины Сусловой

Автор
В Ирпене ограбили квартиру народного депутата Украины Ирины Сусловой

Грабители ворвались в дом депутата, который сфотографировал скандальную драку в Раде. Воры "обнесли" квартиру Сусловой, пока она была в командировке

Вчера, 13 декабря, в городе Ирпень Киевской области неизвестные ограбили квартиру народного депутата Ирины Сусловой. На своей странице в Facebook нардеп сообщила, что вернулась из командировки и увидела, что неизвестные побывали в ее квартире. На фото, выложенных в соцсети, виден беспорядок, который оставили после себя грабители.
"Уже один раз пытались ограбить (когда была в командировке летом), соседи помешали. На этот раз – удалось", – написала она. 

Приїхала з відрядження. Зайшла в квартиру. Шок.При тому всьому що вже один раз намагались пограбувати (коли була у відр...

Posted by Ирина Суслова on 13 декабря 2015 г.

Что именно украли из квартиры политика пока неизвестно.

Напомним, Суслова попала в Раду по спискам "Самопомощи", однако в феврале 2015 года ее исключили из фракции. Именно Суслова на днях первой опубликовала нашумевшую фотографию с дракой в парламенте, участниками которой стали премьер-министр Арсений Яценюк и народный депутат из БПП Олег Барна.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2568 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту