Погода: 5°C

Середа, 27 жовтня 2021 10:53 Прочитано 843 разів

Муніципальна варта у будівлі міської ради Ірпеня напала на журналіста Аркадія Савченка . Журналіста забрала швидка. Відео

Автор

Депутат Ігор Колтунов повідомив, що 27 жовтня муніципальна варта скоїла напад на журналіста Аркадія Савченко прямо в будівлі мерії міста. Працівники мун.варти силою виштовхали журналіста та застосувала сльозогінний газ, в результаті чого журналіст був госпіталізований. 

MediaЯк повідомляє Колтунов, Журналіст Савченко виконує обов'язки помічника-консультанта депутата Київської облради, та прийшов до міської ради Ірпеня забрати звернення, тобто виконував свої прямі обов'язки. Останнім часом Савченко займався темою будівельної корупції та незаконної реклами в Ірпені.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 843 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту