Погода: -1°C

Вівторок, 26 жовтня 2021 12:35 Прочитано 889 разів

Поліція Київщини викрила "бордель" в Бучанському районі

Автор Поліція Київської області
Поліція Київщини викрила "бордель" в Бучанському районі
Організаторкою «бізнесу» виявилась 24-річна жінка, яка створила «фірму» з надання послуг сексуального характеру. Щоденний грошовий дохід у даному закладі становив близько 5000-7000 гривень.


Встановлено, що організаторка розміщувала відповідні оголошення на сайтах у всесвітній мережі «Інтернет» та приймала вхідні дзвінки на рекламні номери від клієнтів. Сутенерка винаймала дівчатам, які надавали послуги сексуального характеру, квартиру, куди безпосередньо і приходили клієнти.
Вартість надання послуг становила від 800 до 1200 гривень за годину. Кошти жінка забирала особисто або працівниці надсилали їй на банківську карту.
Викрили злочинну діяльність сутенерки працівники управління міграційної поліції Київщини спільно з працівниками Бучанського районного управління поліції за процесуальним керівництвом Києво-Святошинської окружної прокуратури. Правоохоронці провели два санкціоновані обшуки та вилучили низку речових доказів, які підтверджують причетність жінок до вчинення вказаних злочинів.
Сутенерку затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 889 разів
на початок

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту