Погода: 7°C

П'ятниця, 24 вересня 2021 09:03 Прочитано 1039 разів

В Ірпені написали відкритий лист до Міністра МВС України щодо рейдерського захоплення електричних підстанцій в Ірпені

Автор

екс депутата Ірпеня Валерія Пєшего звинуватили у рейдерському захопленню трансформаторних підстанцій, що дозволило взяти у "заручники" понад 2000 сімей, яких змушують платити по завищеним тарифам. Більше про цю подію мож прочитати у зверненні. 

Media Міністру МВС України Монастирському Денису Анатолійовичу

Заступнику Голови Національної поліції України – начальнику Головного слідчого управління Цуцкірідзе Максиму Сергійовичу  

Начальнику Головного управління Національної поліції Київській області Нєбитову Андрію Анатолійовичу

 

ЗВЕРНЕННЯ

(відкритий лист)

 Шановні Денисе Анатолійовичу, Максиме Сергійовичу, Андрію Анатолійовичу, звертаємося до Вас з проханням вжити невідкладних заходів задля швидкого, об’єктивного та ефективного досудового розслідування кримінальних проваджень №12021111040000921 та №12021111040000920, які внесені до ЄРДР відділом поліції №2 Бучанського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області 23.09.2021 року.

Вказані провадження стосуються рейдерської схеми захоплення майна Пєшим Олексієм Валерійовичем, а саме двох трансформаторних підстанцій РП-13 та ТП-913 у місті Ірпінь.

Бурхливий розвиток нашого міста триває шаленими темпами, адже за останні роки в Ірпені з'явилися величезна кількість нових багатоквартирних будинків. При цьому потужності розподільчих електропідстанцій не вистачає, у зв’язку з стрімким збільшенням житла для населення.

Систематичні відключення електроенергії та неякісна напруга – питання, які найбільше хвилюють кожного мешканця нашого міста.

Сьогодні тема завищених тарифів на оплату електроенергії для жителів Ірпеня постала надзвичайно гостро. Близько 2 000 сімей змушені платити Пєшому Олексію Валерійовичу готівкою за споживання електричної енергії за «космічним» тарифом, вартість якого сягає від 4,20 грн до 5,50 грн/кВт. Мешканці виходять на мітинги проти високих тарифів на електроенергію. Люди вимагають його знизити втричі, до законного рівня.

Але, незважаючи на зазначені обставини, Пєший О.В., захопивши рейдерськими методами дві електричні підстанції, безвідповідально відноситься до їх стану та постійно приєднує нових споживачів. Через відсутність необхідної потужності, існує ризик виникнення аварій, в результаті яких більше двох тисяч сімей можуть залишитися без світла, що призведе до електричного колапсу.

Пєший О.В. з особливою нахабністю демонструє свою цинічну поведінку перед громадою Ірпеня. Поводить себе самовпевнено, не боїться відповідальності, адже разом зі своїм батьком Пєшим Валерієм Анатолійовичем, співпрацює на комерційній основі з деякими правоохоронцями.

Протягом 2-ох останніх тижнів проводились зустрічі за участю представників Ірпінської міської ради, ДТЕК Київські Регіональні Електромережі, ПП «БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ» (забудовник ЖК «Київський» по вул. Університетській, буд. 2/1 у м. Ірпінь Київської обл.), ТОВ «ЄВРАЗІЯБУД ТРЕЙД» (забудовник ЖК «Янтарний» по вул. Соборна, 1 Г у м. Ірпінь Київської обл.) та Пєшого О.В. На цих зустрічах обговорювалась проблематика незаконних підключень до вказаних вище підстанцій та можливостей врегулювання конфліктної ситуації щодо продажу населенню електричної енергії за «космічними» тарифами, вартість яких сягає від 4,20 грн до 5,50 грн/кВт.

На останній зустрічі, яка відбулась 16.09.2021 року, було вирішено, що забудовниками житлових комплексів (власниками електричних мереж) опрацьовується варіант передачі електрообладнання на баланс ДТЕК Київські Регіональні Електромережі з гарантіями, що інтереси забудовників не будуть порушені.

Наступна зустріч повинна була відбутись сьогодні, 23.09.2021 року, але Пєший О.В., з метою незаконного заробітку, 21.09.2021 року, зареєстрував за своїм підприємством ТОВ «ФРЕШ ЛТД» (код ЄДРПОУ – 40229265), де він є директором та єдиним власником (засновником), право власності на електричні мережі, які будувались для забезпечення потреб власників квартир, а не для особистого збагачення Пєшого О.В.

Так, 21.09.2021 року Пєший О.В. подав державному реєстратору Пірнівської сільської ради Гавриленку Олексію Віталійовичу завідомо недостовірні дані, на підставі яких державним реєстратором було внесено записи в державний реєстр речових прав на нерухоме майно щодо права власності Пєшого О.В. на електричні підстанції РП-13 та ТП-913.

На сьогоднішній день, процедура передачі електричних мереж на баланс ДТЕК Київські Регіональні Електромережі заблокована Пєшим О.В. Розуміючи, що незаконні записи в реєстрі речових прав на нерухоме майно щодо права власності на електричні підстанції за ТОВ «ФРЕШ ЛТД» будуть скасовані, так само, як і рік тому, 22.09.2021 року, Пєший О.В. передав підстанції в іпотеку своєму 78 річному дідусю Толкушову В.Ф., отримавши у нього фіктивну позику у розмірі 10 000 дол. США.

Хочемо нагадати, що конфлікт з приводу несанкціонованого використання електричних мереж, що належать ПП «БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ» та ТОВ «ЄВРАЗІЯБУД ТРЕЙД», виник вже близько 1,5 року тому. Підприємствами було подано ряд заяв про вчинення кримінальних правопорушень та відкрито відповідні кримінальні провадження, які поліцією не розслідувались.

Так, 14.08.2020 року ПП «БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ» та ТОВ «ЄВРАЗІЯБУД ТРЕЙД» стало відомо про те, що право власності на РП-13, ТП-854 та ТП-913 було протиправно зареєстровано за ТОВ «ФРЕШ ЛТД» директором та власником якого є Пєший Олексій Валерійович. Але, 15.08.2020 року, державний реєстратор Огребчук Р.В. вирішив, що він «помилково» зареєстрував право власності на РП-13 та ТП-854 за ТОВ «ФРЕШ ЛТД» і закрив відповідні розділи в реєстрі речових прав на нерухоме майно. 19.08.2020 року було закрито і розділ по ТП-913. Тоді, підставою для реєстрації Пєший вказував договір купівлі-продажу майнових прав датований 27.12.2015 року, але ж на той час ще навіть не існувало ТОВ «ФРЕШ ЛТД», товариство створене лише 22.01.2016 року.

Шахрайська схема Пєшого О.В. щодо заволодіння електричними мережами порушує права не тільки забудовників ПП «БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ» та ТОВ «ЄВРАЗІЯБУД ТРЕЙД», а й усіх мешканців житлових комплексів «Київський» та «Янтарний», адже до вказаних електричних мереж Пєший О.В. щоденно приєднує інших споживачів, беручи з них оплату готівкою, яка осідає в його кишенях. І це все відбувається при тому, що технічні можливості кабелів розраховані лише для споживачів ЖК «Київський» та «Янтарний». У випадку аварійної ситуації на електричних підстанціях, всі мешканці зазначених комплексів стануть заручниками жадоби Пєшого О.В. до власної наживи.

Нашою метою є захист свого майна від рейдерів та відновлення порушеного права власності на електричні мережі. У нас є обґрунтовані побоювання зупинення розслідування кримінальних проваджень, блокування і розтягування в часі окремих слідчих дій, а також корумпованого впливу на слідчих.

З врахуванням вищевикладеного та для забезпечення надійності електропостачання в м. Ірпінь,

ПРОСИМО:

1. Взяти під свій особистий контроль ведення досудового розслідування кримінальних проваджень №12021111040000921 та №12021111040000920 від 23.09.2021 року щодо заволодіння Пєшим О.В. шахрайським шляхом електричними мережами в м. Ірпінь по вул. Університетській (ЖК «Київський») та вул. Соборній (ЖК «Янтарний»).

2. Терміново ініціювати арешт електричних підстанцій РП-13 та ТП-913 з метою визнання їх речовими доказами у кримінальних провадженнях та передати їх ПП «БІЛДГРУПМЕНЕДЖМЕНТ» та ТОВ «ЄВРАЗІЯБУД ТРЕЙД» на збереження.

3. Терміново ініціювати виїмку оригіналів документів, які стали підставою для реєстрації права власності на електричні підстанції РП-13 та ТП-913 за ТОВ «ФРЕШ ЛТД».

4. Терміново ініціювати проведення експертиз щодо підробки печатки ТОВ «ЄВРАЗІЯБУД ТРЕЙД», а також підписів Ростолопи Є.Г. та Соловйової Г.В.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1039 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту