Погода: 0°C

Четвер, 06 серпня 2015 16:40 Прочитано 2179 разів

ІРПІНЬ: «ТІТУШКА» ЗАТРИМАНИЙ, НЕЗАКОННА ЗАБУДОВА ЗУПИНЕНА

Автор
Титушки в Ирпене

Сьогодні мешканці Ірпіня та активісти «Стоп корупції» зробили дві важливі справи. Ми змусили райвідділок міліції затримати молодика, що позавчора жорстоко побив місцевого активіста, і зупинили незаконну забудову на вулиці Єсеніна.

При цьому ані міський голова Володимир Карплюк, з приватними фірмами якого пов’язують нелегальні забудови у місті, ані інші посадовці так до людей і не вийшли.

Як результат – представники громади самотужки зупинили будівництво. Люди просто зайшли гуртом на будмайданчик та встановили на його території кілька наметів.

Громада Ірпіня та рух «Стоп корупції» вимагають від місцевої влади та правоохоронних органів зупинити свавілля, що відбувається в Ірпіні. Корупціонери, жити як раніше ми вам просто не дамо! У Київській області вам більше немає місця!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2179 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Ирпень, Ірпінь, Сайт Ирпеня - Новости Ирпеня 

Это отдельная рубрика Портала Ирпеня. В нашем солнечном городе постоянно происходят разные события, как негативные, так и положительные, поэтому мы стараемся публиковать новости Ирпеня оперативно и достоверно, кроме того Сайт Ирпеня отличается от других сайтов тем, что дает возможность любому посетителю добавить свою новость в блог или же стать журналистом. Гражданская журналистика в Украине работает и стоит ей пользоваться. Поэтому наши новости Ирпеня — это еще и инструмент в борьбе за свои гражданские права. Ирпень прекрасный город со своей атмосферой и мы хотим собрать всю информацию по Ирпеню


На початок сайту