Погода: 5°C

Середа, 01 вересня 2021 13:26 Прочитано 575 разів

Незаконні мігранти з Вірменії лагодили дороги у Бучі та Ірпені

Автор Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області

Міграційною службою Києва та області притягнуто іноземців до відповідальності, вони мусять сплатити штрафи і покинути Україну. Надається правова оцінка діям керівників підприємства, які порушили порядок працевлаштування іноземців. 

У ході проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівниками Управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області було виявлено 8 громадян Вірменії, які займалися дорожньо-будівельними роботами на території Ірпеня та Бучі. Усі іноземці знаходились в Україні незаконно, до того ж працювали без відповідних дозволів.

 Порушників міграційного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», їм доведеться сплатити штрафи. Також відносно всіх іноземних громадян прийняті рішення про примусове повернення в країну походження із забороною в’їзду в Україну. Проводяться подальші перевірки, розглядається питання щодо притягнення до відповідальності керівників підприємства, на якому були незаконно працевлаштовані іноземці.

Нагадуємо, що на території України впродовж вересня місяця 2021 року тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». З метою виявлення іноземців, котрі знаходяться на території України без належних підстав, у Києві та області проводяться комплексні перевірки місць імовірного їх перебування: ринків, гуртожитків, закладів громадського харчування, об’єктів будівництва тощо.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 575 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту