Погода: 6°C

Вівторок, 17 серпня 2021 13:06 Прочитано 485 разів

Увага Батьків: є попередження щодо приватного заклада освіти «Кембридж Фемелі»

Автор

На сторінці ФБ "ЖК Київський" було опубліковано попередження батькам від директора та співвласника садочка, щодо можливих проблем, якщо вони віддадуть своїх діток до приватного заклада освіти "Кембридж Фемелі." 

Пряма мова:

УВАГА, БАТЬКИ!
?Останні декілька днів почали з’являтись рекламні оголошення щодо набору діток до дитячого садка та початкової школи по вул. Виговського, 1ш в місті Ірпінь. За попередньою інформацією – це ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «Кембридж Фемелі».
✅Приміщення дитячого садочка по вул. Виговського, 1ш в місті Ірпінь є спільною частковою власністю, а співвласники НЕ ДОСЯГЛИ ЗГОДИ щодо використання приміщення. Окрім того, все рухоме майно в дитячому садочку належить НВК «Хеппі Ленд».
?Особи, які намагаються розпочати роботу в дитячому садочку є шахраями. До тих пір, поки не буде закрите кримінальне провадження, ніхто не має права користуватись майном НВК «Хеппі Ленд» та вищезазначеним приміщенням.
‼️Шановні батьки, будьте уважними, перевіряйте в реєстрі реальних власників майнового комплексу, не давайте шахраям заволодіти вашими грошима та не робіть своїх дітей заручниками рейдерських розборок!
З повагою,
директор НВК «Хеппі Ленд»
та співвласник садочка​​​, А.Г. Софронова
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 485 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту