Погода: 14°C

Вівторок, 26 січня 2021 11:44 Прочитано 384 разів

Головна бухгалтерка Приірпіння украла майже 751 тис. грн

Автор

У Приірпінні головна бухгалтерка одного з Об’єднання співвласників багатоповерхового будинку (ОСББ) перерахувала на свій банківський рахунок майже 751 тисячу гривень, які призначались для утримання багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території.Головній бухгалтерці об’єднання співвласників багатоквартирного будинку за процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомили про підозру. Це пов’язано із фактом привласнення грошових коштів завдяки зловживанню службовим становищем (ч. ч. 1, 3 ст.191 ККУ). Наразі фігурантці провадження повідомлено про підозру у скоєнні вказаного правопорушення. Вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу.

Як повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури, жінка перерахувала на власні банківські рахунки майже 751 тис. грн. Але відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 384 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту