Погода: -2°C

Вівторок, 29 грудня 2020 18:09 Прочитано 810 разів

Сільпо замість дитячого центру в Ірпені, або смачна піца проти дітлахів. Чому так трапилось?

Автор

На новий рік в Ірпені відкрилося декілька супермаркетів, напевно, це добре, бо попит обумовлений постійним ростом населення. Як недолік отримуємо пробки по всьому місту та тянучки там, де є супермаркети. Але ви знали, що замість Сільпо в тому місці був запланований дитячий розважальний центр? Ні? так ми розповімо, чому з’явився супермаркет, або гроші в Ірпені дійсно не пахнуть! 

Перше згадування про дитячий центр, було на  фейковому сайті Ірпеня 04597.com.ua, де вийшла стаття під заголовком: В Ірпені будують дитячий розважальний центр.

Сильпо вместо детского центра в Ирпене

Журналіст, розповідає, що  даний район і так перевантажений житловою забудовою. Тому, як нам пояснили в міській раді: землекористувач та суб’єкт господарювання знайшли спільну мову щодо будівництва тут саме дитячого розважального центру. 


Дійсно гарна думка, побудувати щось для дітей, при цьому подякувати місцевій владі за такий чудовий проєкт та сприяння?  Але владу пропіарили та все зробили навпаки!

Через рік, на цьому ж сайті з’явилась інша новина: В Ірпені відкрився перший супермаркет мережі "Сільпо". Забувши про дитячий центр, редакція була приємно вражена!!! ОМG тут можна купити рибу та ковбасу, а ще, роблять, те, що не має ніде в Ірпені - СМАЧНУ ПІЦУ. Пряма мова: “Редакція "04597" відвідала новий "Сільпо" і була приємно вражена. В закладі працює своя пекарня, де на гостей чекає смачна піца. Також тут ви зможете знайти свіжу рибу або рибу гарячого копчення, яку готують у власній коптильні без жодних консервантів.”
Чому, так була приємно вражена редакція, можна зрозуміти, бо по нашім даним, редактор фейкового сайту депутат від “нових облич” Максим Плешко…  якого легко вразити рибою та піцою, що готують в кожному супермаркеті, та у безліч піцерій.

Плешко дурачек

Сільпо став 5-м супермаркетом в цьому районі. Але розберімо, куди подівся дитячий центр.

 

На цю тему була велика стаття від Інформаційного порталу: Сын экс-депутата Ирпеня, Алексей Пеший, используя своего деда, вместо детского центра построил торгово-развлекательный центр за 37 тыс. грн.


У 2018 р. до компанії “Білдгрупменеджмент” звернувся Пєший Олексій, та запропонував на ділянці вул. Чехова, 27, біля парку “Центральний” побудувати дитячий розважальний центр. 


Далі була череда юридичних маніпуляцій з ділянкою, в ході яких власником стає  77 річний дідусь Пєшого Толкушов Володимир.

В Липні 2019 року Толкушов подає документи на початок будівельних робіт на 1800 м.кв., а вже в серпні 2019 року він “передумав” та будує торговельно-розважальний центр з паркінгом вже на 1900 м.кв.

В кінці серпня 2019 року швидко отримає декларацію о готовності об'єкту до експлуатації, хоча навіть журналісти бачили, що будівля ТРЦ не готова. Кошторисна вартість об'єкту складає 37 000 грн!

У лютому 2020 року, за допомогою державного реєстратора, вноситься у реєстр інформація, що ділянка розділена і отримає новий кадастровий номер. Отримує реєстрацію ТРЦ площиною 3071 м.кв.! Майже в 2 разу більше, ніж подавались папери!

Таким чином, завдяки цій  “афери”, з’явився Сільпо з власником Пєшим (офіційно Толкушов В.Ф.). Власник порушив всі допустимі норми законодавства і навіть “захопити” ще ділянку загальної дороги. І все для того, щоб приємно вразити депутата від нових облич та купити “рибу та ковбасу зі смачною піцою”

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 810 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту